1.12.2023 Günlük İstatistik
 Ziyaretçi Sayısı :  7
 Sayfa Görüntülenme :  7
Sitemiz Açıldığından Beri
 Toplam Ziyaretçi :  6066203
HAKKIMIZDA

DOĞAN OPTİK, her geçen gün artan ürün çeşitlerini belirlerken, önde gelen markalarını tüketicilerin ihtiyaçları ve onlardan gelen talepleri göz önünde bulundurarak geliştiriyor. Size en uygun ürünlere sürpriz kampanyalarla sahip olabileceğiniz Türkiye'nin en köklü  ve en büyük mağazalar zincirine hoş geldiniz.

Doğan Optik; Gözlük, Çerçeve, Lens ve Optik konularında size verdiği hizmetlerin yanısıra ayrıca Optik Makinalarının satışı, servisi gibi konularda da optik firmalarına destek vermektedir.

  1983 yılından beri optik sektöründe hizmet veren DOĞAN OPTİK GRUP çağdaş yönetim anlayışı, şeffaf ticaret politikası ve üstün hizmet kalitesini kendine misyon edilmiştir.

 

  Yenilikçi hizmet anlayışı firmamızın vazgeçilmezidir. Yurt dışındaki partnerlerimizden edindiğimiz kurumsal tecrübeler yurtiçi partnerlerimizden aldığımız ülkemiz koşullarındaki ticaret anlayışıyla harmanlanınca koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi vazgeçilmezimiz yapmıştır.

 

  Misyonumuz bilgi ve birikimleri bir araya getirmek, beraber üretmenin ve paylaşmanın hazzını yaşamaktadır.

 

  VİZYONUMUZ

 

  Ülkemizdeki optik sektöründe yenilikçi atılımlarda öncü olmak, partnerlerimizde yenilikçi mağazacılık anlayışının bir yaşam biçimi haline getirilmesine uzmanlığımız ve etkinliğimiz ile liderlik etmektedir.

 

  İLKELERİMİZ

 

  Bilgi ve deneyimin paylaştıkça çoğaldığına inanır, sağladığımız hizmetin kalitesinden ödün vermeyiz. kalite konusundaki gelişmelerin  , ülkemizdeki partnerlerimizin yönetim ve kültür dokusuna uygun bir şekilde sunulmasına dikkat ederiz.  Her bir talebi proje anlayışı ile alarak hizmette bütünsellik sağlarız

 


 


Doğan Optik 2011 anasayfa | hakkımızda | ürünler | mağazalar | insan kaynakları | iletişim
El Terminali Kocaeli Bilişim